Реєстрація на сімейний пікнік з Мамаслет

Реєстрація на сімейний пікнік з Мамаслет

28 серпня «Сімейний пікнік з Мамаслет»!🍎🥖🥤

Як і завжди будуть десятки майстер-класів для дітей і батьків, аніматори, аквагрим, батут, подарунки та ігри all day long!))

Беріть плед і влаштуйте пікнік на зеленій траві, грайтеся і тестуйте сучасні іграшки на локаціях від наших партнерів. Пригощайтесь смачним на фудкорті і просто радійте часу, проведеному разом зі своїм малюком ❤️ Бо life точно має бути в кайф)

28 серпня
Парк Орлятко
11:00-19:00
Вхід – FREE!

По співпраці:

☑️ Якщо ви хочете стати партнером, і влаштувати класну активність для дітей або батьків на фестивалі – пишіть на пошту mamasletsales2@gmail.com!

☑️ Якщо Ви хочете розповісти про свій цікавий бренд, познайомити людей з корисним продуктом – заповнюйте форму реєстрації нижче.

Якщо Ви виробляєте та продаєте корисні, якісні, стильні товари для дітей і мам, тоді welcome на Мамаслет!

Які товари ви можете представити на ярмарку:

— іграшки
— книги
— декор
— аксесуари
— одяг/взуття
— гаджети
— товари для дому
— та інше

Будемо раді всім на фестивалі!
До зустрічі!🦄

Сміливо реєструйтеся на участь в фестивалі!

Як це зробити:

1. Заповніть нижче форму реєстрації
2. Очікуйте на одобрення Вашої заявки (це займає до 3-х робочих днів)
3. Якщо заявка НЕ одобрена, можливо Ваш товар/послуга не підходить під тематику фестивалю.
4. Якщо заявка ОДОБРЕНА, тоді внесіть суму 1200 грн на сторінці оплати, яка доступна тільки зареєстрованим користувачам, заявку яких було затверджено організатором ярмарки

Будемо дружити!

Нажмите или перетащите файлы в эту область для загрузки. Вы можете загрузить до 4 файлов.
ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

про надання інформаційно-консультаційних послуг

Цей документ згідно ст. 633, 641 Цивільного кодексу України є публічною пропозицією укласти договір про надання інформаційно-консультаційних послуг (надалі — Договір та/або Оферта), її умови однакові для всіх споживачів (фізичних або юридичних осіб), беззастережне прийняття умов якого (оплата будь-яким способом відповідно до ч.2 ст. 642 Цивільного кодексу України) вважається акцептом цього Договору між Організатором та Користувачем та засвідчує факт його укладання.

Організатор, пропонує Корисутвачу, укласти цей Договір про наступне:

Визначення термінів та загальні положення

1.1. У цьому Договорі, нижченаведені терміни та визначення використовуються, в наступних значеннях:

Ідентифікаційні дані — унікальний ідентифікатор Користувача який використовується для доступу до Особистого кабінету (логін, пароль)

Авторизація — процес аналізу програмної частиною Веб-сайту введених Користувачем або Організатором Ідентифікаційних даних, за результатами якого визначається наявність права доступу до Особистого кабінету;

Веб-сайт — сукупність програмних і апаратних засобів з унікальною адресою в мережі Інтернет в доменній зоні https://http://mamaslet.com/, що перебувають в розпорядженні Організатора і забезпечують доступ Користувачів до Послуг через мережу Інтернет;

Організатор – ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛУЗАКОВА МАРІЯ ЮРІЇВНА (ідентифікаційний код юридичної особи 3204916247, місцезнаходження 002091, м.Київ, ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 158, квартира 305);

Користувач — особа, яка акцептувала Оферту, що міститься в даному договорі публічної оферти та отримує доступ до інформації, розміщеної на Веб-сайті. Користувач несе всі ризики, пов’язані з використанням його облікового запису будь-якою особою, яка не мала на те повноважень і за наслідки такого використання;

Доступ до заходу — електронний лист, сформований Організатором, що містить реквізити доступу до конкретного заходу (URL, код доступу), що надає Користувачу право брати участь в обраному ним Заході. Доступ до заходу можливий так само за допомогою використання Особистої кабінет Користувача;

Захід — тематичні тренінги, семінари, конференції, майстер-класи в форматі вебінару або онлайн консультації та інші дистанційні заходи подібного роду, які організовує Організатор за допомогою сервісів Веб-сайту;

Контент Заходу — вся інформація, яка становить зміст сеансу окремого Заходу, в тому числі, лайф-стрім, файли з даними, тексти, комп’ютерне програмне забезпечення, звукові файли, фото-, відео- та інші зображення, включаючи новостворені з використанням Веб-сайту;

Реєстрація користувача — встановлена ​​Організатором процедура і результат внесення в базу зареєстрованих користувачів їх особистих даних або іншої інформації про користувача з метою ідентифікації користувача. У процесі реєстрації Користувачеві пропонується заповнити анкету, в якій останній вказує Ідентифікаційні дані на підставі яких Організатор надає Користувачеві доступ до Особистої сторінки Користувача на Веб-сайті, та згодом доступ до конкретних Заходам. За результатами реєстрації створюється обліковий запис Користувача на Веб-сайті та Користувачеві виділяється унікальний номер (ідентифікатор) Особистого кабінету;

Послуги — інформаційно-консультаційні послуги, що полягають в участі Користувача у Заході Організатора.

1.2. Даний Договір є офіційною публічною пропозицією (офертою) і містить всі істотні умови надання Організаторам всім зацікавленим особам Послуг із забезпечення доступу до сервісів Веб-сайту. Цей Договір регламентує умови і порядок надання Послуг, а також права та обов’язки, що виникають у зв’язку з цим у Організатора та Користувача.

1.3. Надання Послуг проводиться виключно на умовах цього Договору та лише в разі повного і беззастережного прийняття його умов Користувачем (акцепту Оферти). Використання Користувачем Послуг на запропонованих у цій Оферті умовах, свідчить про укладення між ними цього Договору.

1.4. Якщо Користувач не приймає в повному обсязі умови цього Договору, надання Послуг не проводиться. Повернення коштів за придбаний Користувачем Доступ до заходу не здійснюється.

1.6. Організатор має право в будь-який момент вносити зміни в цей Договір, але в будь-якому випадку такі зміни публікуються на Веб-сайті і знаходяться в загальному доступі в мережі Інтернет.

1.7. Організатор має право розірвати цей Договір у будь-який час без попереднього повідомлення Користувача у разі порушення останнім умов цього Договору та інших правил.

Предмет договору (оферти)

2.1. Організатор в порядку і на умовах, передбачених цією офертою, надає Користувачу інформаційно-консультаційні послуги за допомогою Веб-сайту, а Користувач зобов’язується використовувати Веб-сайт відповідно до умов цієї Оферти.

2.2. Послуги вважаються такими, що надані належним чином та отримані Користувачем в повному обсязі з моменту відправки Організатором Доступу до Заходу.

2.3. Погоджуючись з умовами цього Договору, Користувач підтверджує, що уважно ознайомився з усіма пунктами Договору та інформацією, оприлюдненою на Веб-сайті.

2.4. Погоджуючись з умовами цієї Оферти, Користувач підтверджує свою правоздатність та дієздатність, включаючи досягнення 18-річного віку, законне користування банківською платіжною карткою, а також усвідомлює відповідальність за зобов’язання, що покладаються на нього у результаті укладання цієї Оферти.

2.5. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010 року (із змінами та доповненнями), Користувач визнає та погоджується з наданням Організатору своїх персональних даних, а так само персональних даних третіх осіб, зазначених Користувачем, які отримані Організатором в процесі отримання Доступу до Заходу. Обробка персональних даних Користувача здійснюється відповідно до законодавства України. Користувач надає Організатору право на обробку його персональних даних у зв’язку з наданням Послуг, обумовлених цією Офертою, в тому числі з метою отримання рекламних повідомлень про Заходи.

Акцепт оферти

3.1. Ця Оферта вважається основним документом в офіційних взаєминах між Організатором та Користувачем. Прийняття Користувачем цієї Оферти здійснюється шляхом послідовного вчинення дій, зазначених у п. 3.2 цієї Оферти (акцепт Оферти). Вчинення Користувачем акцепту цієї Оферти проводиться добровільно і дорівнює укладанню письмового договору (п. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України).

3.2. Акцепт цієї Оферти здійснюється шляхом послідовного вчинення таких дій:

а) авторизація на Веб-сайті;

б) вибір конкретного Заходу;

в) ознайомлення з умовами цієї Оферти;

г) оплата.

3.3. До здійснення акцепту Оферти Користувачем повинен бути впевнений, що всі умови цієї Оферти йому зрозумілі і він приймає їх безумовно і в повному обсязі.

3.4. Надання Користувачеві Послуги можливе за умови проходження Користувачем процедури реєстрації на Веб-сайті (створення Користувачем відповідної облікового запису (Особистий кабінет). Особистий кабінет повинен містити логін користувача (нікнейм (вигадане ім’я) або Ім’я Користувача), адреса його електронної пошти і пароль.

3.5. Після успішної реєстрації Користувача та оплати на Веб-сайті Організатор приймає на себе права та обов’язки перед Користувачем, зазначені в цьому Договорі. Зазначені Користувачем логін (ім’я, нікнейм) і пароль є необхідною і достатньою інформацією для доступу Користувача до Особистого кабінету останнього на Веб-сайті.

3.6. Користувач не має права передавати свої логін і пароль третім особам і несе повну відповідальність за їх збереження, самостійно вибираючи спосіб зберігання. Якщо Користувачем не доведено протилежне, будь-які дії, вчинені з використанням його логіна і пароля, вважаються досконалими Користувачем з усіма наслідками, які цього випливають.

Права та обов’язки Сторін

4.1. Організатор зобов’язується:

— надавати Послуги, передбачені умовами цієї Оферти;

— надавати Користувачу необхідну інформацію про конкретний Захід;

— забезпечити можливість замовлення та оплати Послуг за допомогою передбачених на Веб-сайті засобів платежу;

— надавати консультації з питань користування Веб-сайтом та оформлених Послуг.

4.2. Організатор має право:

— вимагати від Користувача дотримання всієї процедури оформлення/оплати Доступу до Заходу за правилами, викладеними в цій Оферті;

— відмовити у наданні Послуг у зв’язку з неналежним виконанням Користувачем своїх зобов’язань відповідно до умов цієї Оферти;

— анулювати участь Користувача у Заході без повернення внесеної плати у випадку порушення Користувачем правил поведінки на Заході, а саме: розпалювання міжнаціональних, релігійних конфліктів, відволікання учасників від теми Заходу, спам, тролінг, розміщення реклами, нецензурні висловлювання, хамство, образи ведучого Заходу, персоналу або учасників Заходу.

— будь-коли здійснювати модифікацію будь-якого програмного забезпечення, в тому числі Веб-сайту, призупиняти роботу програмних засобів, що забезпечують функціонування Веб-сайту, при виявленні істотних несправностей, помилок і збоїв, а також в цілях проведення профілактичних робіт і запобігання випадків несанкціонованого доступу до Веб-сайту.

— будь-коли вносити зміни в інформацію про Захід, в тому числі у програму Заходу та у список спікерів Заходу

4.3. Користувач зобов’язується:

— детально ознайомитися з усіма правилами надання Послуг та умовами цієї Оферти й прийняти їх, а також всі додаткові правила, що регулюють відносини Сторін відповідно до цієї Оферти;

— при роботі в Системі необхідно надати вірну, точну і повну інформацію про себе. Користувач визнає, що він несе повну відповідальність за дані, що повідомляються Організатору;

— не порушувати правил поведінки на Заході, а саме: розпалювання міжнаціональних, релігійних конфліктів, відволікання учасників від теми Заходу, спам, тролінг, розміщення реклами, нецензурні висловлювання, хамство, образи ведучого Заходу, персоналу або учасників Заходу;

— надавати достовірну інформацію про себе в процесі створення облікового запису (реєстрації) на Веб-сайті;

— не відтворювати, не повторювати, не копіювати, не продавати, а також не використовувати в будь-яких цілях інформацію і матеріали, які стали йому доступні на Веб-сайті, за винятком їх особистого використання;

— оплатити у повному обсязі вартість Доступу до Заходу.

4.4. Користувач має право:

— вимагати від Організатора надання Послуг у відповідності до умов даного Договору;

— отримувати інформацію про правила отримання Доступу до Заходу;

— відмовитися від придбання Доступу до Заходу до моменту вчинення оплати.

Повернення коштів

5.1. Повернення коштів здійснюється виключно в порядку і на умовах, передбачених цим Договором та чинним законодавством.

5.2. Повернення повної вартості Доступу до Заходу здійснюється тільки за умови скасування Заходу, право на відвідування якого він дає.

5.3. У разі скасування Заходу повернення повної вартості Доступу до Заходу здійснюється на платіжну карту Користувача, використану при оплаті Послуг, протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дати отримання відповідного повідомлення Користувача про скасування Заходу.

Відповідальність сторін

6.1. У разі невиконання або неналежного виконання своїх зобов’язань, передбачених цим Договором, Сторони несуть відповідальність відповідно до законодавства України та умов цього Договору.

6.2. Відповідальність Організатора обмежується наданням Послуг.

6.3. Організатор не несе відповідальності у разі невиконання або неналежного надання Послуг зі свого боку або з боку третіх осіб, що виникли через недостовірність, некоректність, недостатність або несвоєчасність відомостей, наданих Користувачем на Веб-сайті.

6.4. Організатор не несе відповідальності за невідповідність Заходу очікуванням Користувача і його суб’єктивною оцінкою.

6.5. Сторони будуть докладати всіх зусиль з метою досягнення згоди щодо спірних питань шляхом переговорів.

6.6. Організатор не несе відповідальності за будь-які збитки та моральну шкоду, понесені Користувачем в результаті помилкового розуміння або нерозуміння ним інформації на Веб-сайті, а також отримання і використання Послуг.

6.8. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань за цією Офертою, якщо таке невиконання стало наслідком обставин непереборної сили, тобто надзвичайних і невідворотних за даних умов обставин. До обставин непереборної сили, зокрема, відносяться: стихійні лиха, військові дії, страйки, стихійні безлади і протести, дії та рішення державних органів влади, збої, що виникають в телекомунікаційних і енергетичних мережах.

6.9. Організатор не несе відповідальності за працездатність та/або захищеність інформаційних каналів зв’язку, що використовуються Користувачем для звернення до Веб-сайту, а також за збереження інформації, в тому числі Доступу до Заходу, отриманого Користувачем відповідно до умов цієї Оферти.

6.10. Всі претензії або позови, пов’язані з цією Офертою, повинні бути заявлені в письмовому вигляді протягом 10 (десяти) календарних днів з дати їх виникнення. Після закінчення зазначеного терміну претензії розглядатися Організатором не будуть.

6.11. З усіх інших питань, не передбачених в цьому Договорі, Сторони керуються чинним законодавством України.

Внесення змін та розірвання договору

7.1. Цей Договір набуває чинності з моменту реєстрації на Веб-сайті.

7.2. Організатор має право в односторонньому порядку, розірвати цей Договір.

7.3. Організатор має право змінювати умови цього Договору без попереднього повідомлення Користувача. Користувач, знаючи про можливість таких змін, згоден з тим, що вони будуть проводитися. Якщо Користувач продовжує користуватися послугами Організатора після таких змін, це означає його згоду з ними.

Конфіденційність даних

7.1. Користувач несе відповідальність за конфіденційність своїх Ідентифікаційний даних, а також за всі дії, здійсненні під таким логіном та паролем. Організатор не несе відповідальності і не відшкодовує збитки, що виникли внаслідок несанкціонованого використання третіми особами Ідентифікаційних даних Користувача.

Права інтелектуальної власності

9.1. Контент Веб-сайту і контент Заходів є інтелектуальною власністю Організатора або в його користуванні на підставі належним чином оформленої згоди третіх осіб і підлягає охороні відповідно до Законодавства України . Поширення Користувачем будь-яким способом отриманої на Заході інформації в комерційних цілях без отримання прямої згоди Організатора на такі дії забороняється та карається штрафом у розмірі вартості Заходу за кожен факт порушення.

9.2. Надання Користувачеві доступу до сторінок Веб-сайту не означає, що Користувачу надається ліцензія на використання об’єктів інтелектуальної власності Організатора.

9.3. Будь-яке програмне забезпечення, доступне на Веб-сайті для завантаження, є об’єктом інтелектуальної власності Організатора та / або її партнерів. Використання програмного забезпечення Заходу регулюється умовами ліцензійного договору, що надається Користувачу для прийняття його умов при завантаженні такого програмного забезпечення. У разі якщо ліцензійний договір на використання програмного забезпечення Заходу не надається Користуву, Організатор надає Користувачу право використовувати програмне забезпечення Заходу виключно для особистого некомерційного використання Користувача, при цьому плата за використання такого програмного забезпечення Заходи включена у вартість участі в Заході. Всі права на програмне забезпечення Заходу, включаючи авторські та інші виняткові права щодо такого програмного забезпечення зберігаються за Організатором та / або виробником програмного забезпечення Заходу.

Реквізити Організатора

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛУЗАКОВА МАРІЯ ЮРІЇВНА

ІПН: 3204916247

Адреса:02091, м.Київ, ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 158, квартира 305

п/р UA573052990000026007000109617 , в АТ КБ “Приватбанк”

Платник єдиного податку,3 група.
Телефон +38067 658 90 07

Платник єдиного податку, 3 група. Не є платником ПДВ.
Пролистать наверх