«Часики НЕ тикают»: вагітність і пологи в різному віці

«Часики НЕ тикают»: вагітність і пологи в різному віці

Про тактовність в нашому суспільстві часто забувають. Тому нерідко жінка після 20+ років чує в свою адресу фрази «Коли заміж?», «А діток коли?», «Ой, не тягни з материнством, ти ж не хочеш бути старонароджуючою?» і таке інше.  Наче подібні прояви «уваги» допоможуть в створенні сім’ї та появі дитини. А ось поставити жінку в максимально незручне становище і значно сколихнути її здоров’я – це легко!

Тема батьківства після 30 років окутана вже не тільки набридливими питаннями родичів і знайомих, а ще й власними страхами. Бо поруч з набутим життєвим досвідом, кар’єрою та свідомим бажанням мати дитину, з роками з’являється побоювання вагітності, пологів і ролі майбутніх мами і тата.

Щоб заспокоїти майбутніх батьків, побороти кліше радянських часів та отримати сучасні знання в репродуктивній сфері – ми провели захід «Часики тикают», де титульним партнером став Інститут репродуктивної медицини «ДАХНО»

Лекції лікарів Інституту репродуктивної медицини «ДАХНО»

Спікери інституту відповіли на хвилюючі запитання гостей заходу, а саме:

– Кононенко Ірина Яківна

Гінеколог-ендокринолог, репродуктолог з 39-річним досвідом. Лікар спеціалізується на складних випадках лікування безпліддя та досягненні вагітності у вікових пацієнток.

«Часики НЕ тикают»: вагітність і пологи в різному віці

Ірина Яківна провела лекцію  «Особливості репродуктивного віку після 30». В ній детально розповіла про репродуктивний вік, чим відрізняється репродуктивна система чоловіків і жінок, яєчниковий резерв у жінки, як підтримати свій організм на шляху до вагітності.

– Фащук Лілія Леонідівна

Акушер-гінеколог, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук з 18-річним стажем. Висококваліфікований лікар, який займається веденням вагітності та гінекологічним прийомом пацієнток.

«Часики НЕ тикают»: вагітність і пологи в різному віці

Лілія Леонідівна провела лекцію «Вагітність після 30». В ній освітила питання скринінгу плода по триместрам, що робити, якщо лікарі ставлять ризик, які аналізи потрібно здати майбутній мамі, коли ставати на облік та багато іншого.

– Козачок Анжеліна Андріївна

Гінеколог-ендокринолог, репродуктолог з 26-річним досвідом. Лікар займається інноваційними методами відновлення репродуктивної функції.

«Часики НЕ тикают»: вагітність і пологи в різному віці

Анжеліна Андріївна провела лекцію «Social Freezing» або кріоконсервація». В ній розповіла про сучасні альтернативні методи відкладеної вагітності, про заморозку яйцеклітин, забір матеріалу у чоловіків, способах зберігання ембріонів та багато іншого.

– Броварська Юлія Михайлівна

Акушер-гінеколог, репродуктолог, кандидат медичних наук з 21-річним стажем. Лікар займається веденням пацієнтів з безпліддям, діагностикою й лікуванням патологій шийки матки, патронажем вагітності, естетичною гінекологією.

«Часики НЕ тикают»: вагітність і пологи в різному віці

Юлія Михайлівна виступила з лекцією «Естетична гінекологія». В ній підняла питання, коли може знадобитися естетична гінекологія, які є сучасні методи в цій сфері, як не піддатися маркетинговим хитрощам і не завдати шкоду організму непотрібними процедурами.

Ми отримали десятки вдячних відгуків від гостей. Багато хто повідомив нам, що завдяки заходу вдалося знайти професійного спеціаліста. А це як наслідок допомогло наважитися на перший важливий крок на шляху до появи дитини. Ми бачимо в цьому свою велику місію і радіємо, що скоро мами і тата вперше міцно обіймуть свого довгоочікуваного малюка. Якщо Ви хочете долучитися до перегляду лекцій, напишіть нам на пошту mamaslet@gmail.com.

Про Інститут репродуктивної медицини «ДАХНО»

В якості партнерів, ми завжди обираємо одних з найкращих фахівців України. Співпрацюємо з надійними клініками з бездоганною репутацією. Тому ми сміливо рекомендуємо Вам Інститут репродуктивної медицини «ДАХНО» , який успішно працює в Україні з 1994 року. Розповідаємо детально про можливості, команду спеціалістів, обладнання та методики Інституту.

Чому обирають клініку ДАХНО?

 • Реалізують передові методики лікування впродовж 27 років
 • 1 рік для Інституту – це:  2000 пацієнтів, 1500 циклів, більш ніж 500 народжених дітей в сім’ї
 • В клініці працюють такі спеціалісти: команда репродуктологів, ембріологів, ендокринологів, гінекологів, урологів-андрологів і генетиків міжнародного класу
 • Більшість фахівців мають міжнародний досвід, також в клініці проходять спільні із закордонними колегами програми лікування безпліддя
 • Інститут є учасником Європейського товариства репродукції людини та ембріології (ESHRE) і Американського товариства репродуктивної медицини (ASRM)
 • Використовується інноваційна ембріологічна лабораторія з власним кріобанком
 • Доступна сучасна високоточна техніка кращих світових виробників, що дає можливість безпомилково діагностувати безпліддя, та ефективно його лікувати
 • Є широкі можливості діагностики у власній надсучасній лабораторії
 • Високий рівень комфорту, повна конфіденційність, привітність
 • Індивідуальне водо-, енерго- і теплопостачання, а також система вентиляції та очищення повітря, що дозволяють забезпечити безпечну та безперебійну роботу клініки
 • В Інститут звертаються не тільки українці, а й зарубіжні пацієнти, яким надається професійна допомога

Послуги Клініки Дахно

Гінекологія та жіноче здоров’я. Послуги з комплексного моніторингу стану жіночого здоров’я, лікування гінекологічних патологій та жіноча консультація.

Андрологія Урологія. Лікар уролог-андролог має за мету виявити та усунути проблеми, пов’язані з чоловічим здоров’ям та статевою функцією.

 Який тип зберігання краще підходить кожній конкретній сім’ї, вирішують чоловік і жінка самостійно, з урахуванням рекомендацій лікаря репродуктолога.

Діагностика та лікування безпліддя. Досвідчені лікарі підберуть і пройдуть з вами шлях до настання вагітності. Може бути запропоноване корегуюче лікування виявленої патології. А також застосування однієї з методик репродуктивних технологій (інсемінація або штучне запліднення).

ЕКЗ програми. Якщо необхідне штучне запліднення, ЕКЗ, то лікар репродуктолог підбере для Вас персональний лікувальний план, детально оцінивши Вашу медичну історію, та індивідуальні особливості організму.

Донорські програми. Існують форми безпліддя, коли природа безсила і досягнути бажаної вагітності можна тільки за допомогою донорського біоматеріалу. Клініка ДАХНО пропонує високорезультативні програми з використанням сперми/ооцитів/ембріонів донорів.

Репродуктивна хірургія:

— діагностична (офісна) та лікувальна гістероскопія
— діагностичне вишкрібання матки та вишкрібання при завмерлій вагітності
— мікрохірургічні методи вилучення сперміїв (TESA, TESE, PESA, MESA).

Ембріологія:

— забезпечення лабораторії найкращим обладнанням, середовищами та витратними матеріалами від лідерів світового ринку
— висока кваліфікація персоналу та постійне вдосконалення знань, умінь і навичок через відвідування конференцій та майстер-класів
— цілодобова схема контролю за безперебійною роботою системи електропостачання і справністю апаратури

Кріобанк. Інститут репродуктивної медицини ДАХНО пропонує вітрифікацію яйцеклітин, кріоконсервацію сперми, заморожування ембріонів. Який тип зберігання краще підходить кожній конкретній сім’ї, вирішують чоловік і жінка самостійно, з урахуванням рекомендацій лікаря репродуктолога.

Естетична гінекологія. Звернення до естетичної гінекології може бути спричинене як медичними причинами, так і особистим рішенням жінки, що пов’язане із порушенням естетики зовнішнього вигляду статевих органів, бажанням урізноманітнити відчуття при інтимній близькості тощо.

Ведення вагітності. Ви можете звернутися в ДАХНО як для повного супроводу вагітності, так і задля отримання експертної думки щодо питань, які Вас хвилюють. Для проведення планового УЗД чи виконання додаткових генетичних тестів чи процедур, направлених на виявлення патологій розвитку плоду. А це: генетичні скринінги, біопсія ворсин хоріона, амніоцентез, неінвазивний пренатальний тест та багато іншого.

Якщо Ви втомилися чекати, і хочете наблизити час появи своєї рідної дитини, довіртеся експертам в цій сфері. Ми впевнені, що позитивний психологічний стан майбутніх батьків, віра в бажаний результат та сучасні можливості медицини зроблять можливе і неможливе, для того, щоб Ви почули «Мама» вид свого сина чи донечки.

Контакти Інституту репродуктивної медицини «ДАХНО»:

м. Київ, вул. Багговутівська 1
+380445030759
info@irm.com
www.irm.com 

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх