Знайомтесь – нова дистанційна школа Liko Education Online

Знайомтесь – нова дистанційна школа Liko Education Online

Мінливість і виклики сучасного світу вкотре доводять, що найкраща інвестиція – це інвестиція в себе, в свій розвиток і продуктивну освіту. Сама ж освіта в останні 2 роки суттєво змінилася. Стала більш гнучкою, орієнтованою на потреби сучасних дітей, інтерактивною. А ще чудово, що зараз у нас, батьків, є можливість обирати найбільш комфортний варіант навчання нашим дітям – оффлайн, або онлайн. 

Зараз онлайн пропонує нам освіту без ранніх підйомів, 35+ дітей в класі, булінгу та гамору в класі, де часто неможливо просто знаходитися, не те що вчитися. А ще без сумнівного харчування, добирання в заторах до школи, ситуацій, коли до школи приводять нездорових дітей.

Ми постійно розповідаємо Вам про kids-friendly заклади, знайомимо з кращими товарами і брендами світу мам. А ще нам особливо приємно розповідати про нові садочки і школи, про які точно варті уваги батьків. Одна з таких – дистанційна Liko Education Online

Знайомтесь – нова дистанційна школа Liko Education Online

Що собою представляє Liko Education Online

Це новий освітній продукт Ліко-школи, вже відомої і однієї з найкращих приватних шкіл Києва для всіх, кому формат віддаленого навчання підійшов більше, ніж навчання в оффлайн школі. 

Liko Education Online це:

 • ліцензована Міністерством освіти дистанційна школа для учнів 1-11 класів
 • онлайн-підготовка до вступу в школу для майбутніх першокласників

Нова карантинна реальність диктує свої правила, тому педагоги Ліко-школи розробили зрозумілі дітям дистанційні курси, які допоможуть здобути загальну середню освіту, вчитися в задоволення, набувати практичних навичок, формувати себе як особистість, вміти комунікувати. 

Знайомтесь – нова дистанційна школа Liko Education Online

При створенні Liko Education Online був продуманий кожен момент, бо онлайн школа – це теж уроки, контрольні, аудіо, відео навчання, спілкування і атестації. А ще, що найголовніше, контакт між вчителем і дитиною, щоб учню було цікаво, корисно, інформативно, розвивалося бажання не просто просиджувати уроки «заради галочки». Важливо, щоб дитина отримала актуальні знання, вміння, практики, які зможе примінити будуючи своє доросле щасливе життя.

Які переваги дистанційної освіти

Ще 2 роки тому неможливо було уявити, що навчатися можна поза класом. Такий вид навчання був радше вийнятком. Проте зараз – це абсолютно нормальна практика у світі.

Знайомтесь – нова дистанційна школа Liko Education Online

Які плюси онлайн навчання порівняно з оффлайном:

 • Немає ранніх підйомів, сонних зборів на 1 урок, важких рюкзаків і витрат часу на дорогу
 • Дитина отримує гнучкий або індивідуальний графік навчання, який повністю підлаштовується під її потреби
 • Немає стресу, булінгу, 40 дітей в класі і неякісного харчування, які, на жаль, можуть бути присутніми в звичайних школах

Тобто онлайн школи зараз є конкурентними альтернативами загальноосвітнім школам. 

Знайомтесь – нова дистанційна школа Liko Education Online

Чим Вам сподобається Liko Education Online

 • Всім учням видаються державні атестати про повну загальну середню освіту.
 • В колективі професійні уважні вчителі, які дійсно люблять свою роботу
 •  Авторські відео уроки, яких більше ніде не буде
 • Мотивуючі відео консультації з вчителями
 • Всебічний супровід дитини куратором-класним керівником
 • Унікальні уроки соціально-емоційного навчання, які дозволять дитині соціалізуватися, розвивати лідерські якості, успішно працювати в команді
 • Веселі тематичні дні, онлайн квести, шоу талантів та концерти
 • Поглиблене вивчення англійської мови і математики
 • Можливість участі у всеукраїнських і міжнародних олімпіадах з усіх предметів
 • Консультації та позакласні гуртки.

В школі є безліч варіантів навчання, починаючи пакетом «Вільний слухач» і «Екстернат» до пакету «Максимум», в який включені додаткові відео.

Ще один величезний плюс дистанційної школи Liko Education Online. Всі старшокласники отримають ексклюзивну можливість паралельно отримати другу освіту і сертифікат від Арізонського університету, який є партнером Liko Education Online. Круто, правда?

Знайомтесь – нова дистанційна школа Liko Education Online

Як репетитор?

Також Liko Education Online підійде діткам в якості додаткового ресурсу знань, якщо вони хочуть поліпшити успішність у школі і дізнатися факти, яких немає в підручниках. Якщо ви багато подорожуєте з сім’єю і пропускаєте іноді школу, якщо дитина хворіє і не може самостійно наздогнати навчальний матеріал. Можна обрати Liko Education Online в якості доступного і ефективного онлайн-репетитора!

Знайомтесь – нова дистанційна школа Liko Education Online  

Вартість навчання в Liko Education Online

Вартість навчання в Liko Education Online стартує всього від 500 грн на місяць! Це більш ніж приємна ціна, враховуючи, які переваги отримує дитина і сім’я загалом. Навчання має бути в радість. Крапка. 🙂 І чудово, що кожен з нас сьогодні ж може його зробити таким для своєї дитини. 

Більш детально про ціни на навчання і саму школу ви можете дізнатися за контактами нижче.

Контакти:

leo.org.ua

+380444923124

info@leo.org.ua

Instagram

Facebook

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх