Must play: Ігри для дитини на карантині

Must play: Ігри для дитини на карантині

Чим? Чим розважити дитину в період самоізоляції?

Це питання не дає спокою батькам вже місяць) Ну що ж, #Мамаслет разом з КІДДІСВІТ підготували підбірку цікавих іграшок, погратися якими захоче навіть найбільший любитель позалипати в смартфоні:)

ТОП-8 варіантів «стоп-нудьга на карантині» 

Магазин MYplay пропонує ТОП – 8  сучасних настільних ігор, які з головою занурять дітей у процес гри, позитивно впливатимуть на розвиток пам’яті, формуватимуть швидкість мислення та реакцій. 

Аби придбати ігри не потрібно нікуди їхати і ні з ким не контактувати. Замовити вподобану забавку можна на myplay.ua. Доставка на вашу адресу буде БЕЗКОШТОВНОЮ! 

✔️ Глобус Orboot ідеальна S.T.E.A.M. іграшка.

Must play: Ігри для дитини на карантині

Унікальність глобусу ORBOOT полягає у тому, що до фізичної іграшки йде мобільний додаток, який було адаптовано українською. Достатньо скачати додаток на телефон, потім навести смартфон на певну місцину і прослухати цікаву інформацію. Мобільний додаток допомагає вивчати культуру, винаходи, пам’ятки архітектури, традиції, кулінарну майстерність, політичні карти та особливості фауни кожної країни.

Глобус Orboot містить більше 400 зображень близько 100 цікавих фактів про більшість країн світу! Дитина разом із віртуальними героями Шіфу і Скай мандрує. Відповідає на питання вікторин, виконує цікаві завдання, пізнає світ та мову!

✔️ Малюкам сподобаються іграшки від Learning Resources – Діно-Рахунок.

Must play: Ігри для дитини на карантині

Навчальний ігровий набір-сортер, який допоможе дитині освоїти рахунок в ігровій формі, удосконалить основи додавання та віднімання, навчить розпізнавати кольори та форми. Діно-Рахунок сприяє розвитку математичних здібностей, дрібної моторики та концентрації уваги.

✔️Дитяча цифрова камера Vtech дозволить дитині проявити свою творчість: фотографувати і знімати відео.

Must play: Ігри для дитини на карантині

Вибирати кращі кадри, розвивати художній смак і креативність. А також створювати власну анімацію.

Додаток дозволяє записувати голос з п’ятьма ефектами зміни тембру, а також грати в будь-яку з чотирьох вбудованих ігор. Дитяча цифрова фотокамера має різні, цілком «дорослі» можливості: фото оптимізація, обробка фото та відео за допомоги ефектів та рамок, кумедних масок та вмонтованих ігор. Саме у дитячій фотокамері все адаптовано для зручності користування дитини.

✔️ Іграшки для першої дитячої анімації Toaster Pets

Must play: Ігри для дитини на карантині

Створювати власний контент діти починають досить рано. І вже у шість-сім років у малечі є власний акаунт в Instagram або в популярному сьогодні TikTok та Like. Тому вміння знімати дітям точно не завадить. «Тренажером» цього навику можуть виступити ігрові набори Toaster Pets

У наборах є  штатив, сцена і набір фігурок для створення першої анімації, а доповненням до цього набору є безкоштовний додаток адаптований українською. Аби створити власне відео – достатньо обрати героїв для анімації, завантажити додаток і почати знімати – кадр за кадром. Тут вже абсолютна творчість! 

✔️ Цікаві настільні ігри для всієї родини від Cortex Challenge.  

Must play: Ігри для дитини на карантині

У час діджиталізації і технологій, часу на затишне сімейне дозвілля все менше, можливо тому з’являється новий тренд, який зближує сім’ю — настільні ігри набирають популярність в світі і в Україні. У період карантину – актуальна забавка! Вдома усі – бо батьки працюють на віддаленому режимі. Тож зверніть увагу на ігровий набір  Cortex Challenge

З допомогою цієї гри прекрасно можна розвивати пам’ять, швидкість мислення, реакції, координацію, увагу, усний рахунок, логіку і тактильне сприйняття.

Принцип такий: гравці змагаються між собою, виконують завдання і отримують частини мозку на картках. Той, хто перший зможе зібрати картинку мозку з 4-х частин – переміг! Будьте певні, помізкувати тут прийдеться добряче! 

✔️ Настільна гра MATCH MADNESS – кидає виклик уяві.

Мета гри – швидше за суперників зібрати з блоків комбінацію, що зображена на картці.

Must play: Ігри для дитини на карантині
У грі кілька типів завдань, наприклад: гра на швидкість. Станьте першим, хто за допомогою блоків складе візерунок, який ви бачите на картці, і отримайте її за перемогу в раунді. Гравець з найбільшою кількістю карток в кінці гри перемагає.  Раунд — суперспівпадіння. Тут варто складати візерунки з карток різного рівня складності та отримувати бали. Чим вище рівень, тим більше балів. Тож в такий спосіб тренуємо уважність та логіку. 

✔️ Електронний конструктор Znatok.

Must play: Ігри для дитини на карантині
Це унікальне поєднання знань про електричні схеми та використання цих знань на практиці. Збираючи електричні ланцюги, дитина знайомиться з дивовижним світом електроніки в ігровій формі. У схемах використовується ручне, магнітне, світлове, водяне, звукове, електричне, а також сенсорне керування.

Оригінальний спосіб з’єднання деталей забезпечує швидкий та ефективний результат без використання паяння. Конструктор Znatok – це вже справжня легенда. Педагоги дають власну високу оцінку і  рекомендують, як корисну гру!

✔️ 3D-ручка 3Doodler Start для дитячої творчості.

Must play: Ігри для дитини на карантині
Це перша дитяча 3D-ручка, яка створена спеціально для юних творців.

3D моделювання — відмінна можливість розширити дитячий світогляд, втілюючи будь-які фантазії в реальність. 3D-ручка  —безпечна, бо її стрижні виготовлені зі спеціального еко-пластику. Без шкідливих смол та клею. А голівка, крізь яку виходить еко-пластик має спеціальний захисний ковпачок з кераміки, який унеможливлює опіки при небезпечному використанні. 

Навчає мисленню в 3D. Допомагає дітям розвивати навички, необхідні для проектування, планування, будівництва та розуміння простору.

Не сумуйте на картині, а проводите час з користю) Все буде добре 😉

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх