Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

12 вересня #Мамаслет знову відправився в світ майбутніх мам і тат, щоб отримати правильну інформацію, зарядитися позитивом і теплими емоціями, підготуватися до дня «Х» морально і фізично!

Вагітність – безсумнівно, один з найчутливіших і одночасно відповідальних періодів в житті жінки. Тому ми дуже старалися, щоб майбутні батьки не опиралися на блогерів «навчених досвідом», не довіряли сумнівним сайтам чи тим більше, дивилися страхітливі відео на YouTube. А навпаки отримали все найважливіше і найцінніше в одному місці від професійних лікарів і фахівців сфери батьківства.

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

За приблизними оцінками, наш Бранч вже випустив понад 1300 маленьких «випускників». Круто усвідомлювати цю цифру, і розуміти, що ці малюки народилися в люблячих, свідомих батьків. Ми цінуємо довіру всіх, хто вже 8 років поспіль приходить на наші заходи!

Вже багато років титульним партнером нашого Бранчу є клініка Into-Sana, про яку ми вже багато говорили і будемо говорити! За більше ніж 20 років роботи, клініка заслужила довіру не тільки всієї команди #Мамаслет, а й тисяч жінок в нашій країні.

Дякуємо титульному партнерові за підтримку і корисні подарунки нашим гостям!

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

В 21 сторіччі надважливо, щоб батьки знали, як комфортно провести вагітність,  знати свої права в пологах і після народження малюка, як уникнути лікарської помилки, в чому купати, чим годувати, яку коляску обрати, так як знайти «свого» педіатра.

Як проходив «Бранч для майбутніх батьків»

Розпочав наш Бранч виступ лікарів титульного партнера заходу — клініки Into-Sana.

Акушер-гінеколог Into-Sana Людмила Курило провела лекцію про «Комфортну вагітність». Лікар розповіла про зміни в організмі жінки, що варто робити, щоб вагітність пройшла гармонійно і безтурботно. А ще, про харчування майбутньої мами, стиль життя в цей хвилюючий період, відвідування гінеколога, на що звертати увагу в кожному триместрі і підготовку до пологів.

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

Лікар-педіатр вищої категорії Into-Sana Анна Гнилоскуренко провела лекцію «Перший рік життя. Здорова дитина — щаслива сім’я». В ній вона розповіла про перше знайомтво з малюком, підготовку дитячої кімнати, необхідні засоби для догляду за дитиною. В чому купати новонародженого, як налагодити режим при грудному вигодовуванні, як піклуватися про дитя до 1 року.

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

Лікар акушер-гінеколог Into-Sana Олена Трандафілова провела лекцію про «Перший рік після пологів: фізіологічні зміни в організмі жінки, лактація, харчування і спорт». Спікер детально розповіла про стан організму жінки в післяпологовий період, на що потрібно вернути увагу, яким продуктам віддати перевагу, як налагодити лактацію та багато іншого.

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

Наступною була лекція адвоката, бізнес-партнера практики сімейного права Juscutum Таїсії Білоцької – «Я хочу знати раніше: права вагітних, права в пологах і батьків». Спікер в доступній формі розповіла батькам, які вони мають права в період вагітності жінки, як не допустити лікарської помилки в пологах, які права мають батьки на пологах. Як оформити свідоцтво про народження, як приписати малюка, про е-малятко та багато іншого.

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

Про «Роль біонутрієнтів при плануванні вагітності, в період вагітності і при годуванні» розповіла лікар акушер-гінеколог Сорокіна Анна, спікер Euro Lifecare. Який режим харчування є оптимальним для мами і маляти, які продукти покращують лактацію, а яких варто уникати, взаємозв’язок між нутрієнтами матері та дитини.

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

К.м.н, дитячий лікар-невролог, головний лікар дитячого відділення Медичного центру Берсенєва Кулик Владислава провела лекцію «Значення дитячого невролога для гармонійного розвитку дитини в перший рік життя». Майбутні батьки дізналися, як провести чекап новонародженому, на які особливості дитини потрібно відразу звернути увагу, все про розвиток малюка до 1 року з точки зору неврології. 

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

Запальну зарядку для наших гостей провела фізичний терапевт, професійний тренер, реабілітолог Марина Ярош.

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

Ще вона провела лекцію «Фізична активність під час вагітності і після пологів», де розповіла про особливості фізичних навантажень в період вагітності і після народження маляти. Коли можна починати займатися спортом, як це впливає на грудне вигодовування та багато іншого.

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

Для того, щоб батьки мали план Б у випадку, якщо жінка не зможе годувати дитину грудьми, ми запросили провести лекцію керівника категорії «Дитяче харчування» Goodwine, спеціаліста по закупках та категорійному менеджменті з 10-річним стажем П’ятницьку Юлію. Спікер розповіла про «Вибір адаптованої суміші для змішаного чи штучного вигодовування – читаємо етикетки та розбираємося у виробничих та законодавчих стандартах». На що варто звертати увагу батькам у складі суміші, яким сертифікатам якості слід довіряти, а яким ні, чим відрізняється дитяча суміш  різної цінової категориї

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

Розбиралися і виборі коляски для малюка з Євгенієм, експертом Kidsline. Він провів лекцію «Вибір першого транспорту. Гаджети для мами і малюка». Майбутні батьки особисто протестували коляски кращих світових брендів: Babyzen, Bugaboo, Cybex, Joolz, а також отримали консультацію про вибір першої коляски. На які характеристики варто звернути увагу, щоб батькам було комфортно нею користуватися, а дитині зручно проводити в ній час.

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

Закрив наш лекційний день, виступ експерта компанії Eco Bambino Салтан Ольги. Вона провела лекцію «Чи потрібне автокрісло для новонародженого», де розповіла про види автокрісел для малюків, які параметри є важливими при виборі автокрісла, чи може автокрісло замінити коляску на багато іншого.

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

З заходів Мамаслет ніхто не повертається з порожніми руками, а зазвичай приносить великий пакет подарунків! Так сталося і цього разу. Наші партнери подарували гостям великий макет корисного приданого для себе і майбутнього малюка.

За чудові подарунки всім нашим гостям дякуємо партнерам: Into-Sana, Kidsline, Kiddisvit, Fitnes with Baby, YARO, Eurolife Care, Eco Bambino, Goodwine, TUKKA, Garnier, Kidsline, Smile and Beauty, Біосфера, Finik Family.

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

Круто, що традиційною частиною Бранчу вже став ярмарок найпотрібніших і найкорисніших товарів для майбутніх батьків і малюків. Дякуємо за участь в ярмарку Eco Bambino, TUKKA, Thermomix, Euro Lifecare, TM Holle Goodwine, Lilliputiens Ukraine.

А ще ми розіграли десятки подарунків — сертифікати на візит до лікаря, французьку блендер-пароварку, підгузки преміум якості, іграшки, знижки на коляски і автокрісла, та багато іншого. Дякуємо Into-Sana, Kiddisvit, Kidsline, TUKKA, Медичний центр Берсенєва, Біосфера, Smile and Beauty.

Також ми дякуємо найзатишнішому ресторану Orly Park за комфорт нащих гостей і смачний обід. 

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

Шукай себе на фотографіях в нашому альбомі. Фотограф Aнна Коновал.

Як пройшов «Бранч для майбутніх батьків»

Легкого батьківства! Чекаємо на нашу зустріч весною на «Бранчі для майбутніх батьків»!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх