12 вересня «Бранч для майбутніх батьків»

12 вересня «Бранч для майбутніх батьків»

Ми живемо в світі, де люди все ще ховають живіт до пологів і купають новонародженого в ромашці. А ще полюбляють жити в страхах, питають поради не в спеціалістів, а в лікаря Google. Вчаться доглядати за дитиною за порадами подруги, яка народила в 2010. А ще вважають, що якщо ти в силу причин не змогла годувати дитину грудьми, то в тебе з нею відсутній «зв’язок« і ти не мати, так і знай. 

В океані безглуздих забобонів і страхів, двічі на рік ми проводимо «Бранч для майбутніх батьків».  Вже 8 років поспіль ми намагаємося жити простіше, не слухати страшилки, а професійних лікарів та експертів своєї сфери.

12 вересня «Бранч для майбутніх батьків»

Якщо ви тільки плануєте вагітність, або вже вагітна, то приходьте з чоловіком 12 вересня на «Бранч для майбутніх батьків» в ресторан Орлі. Разом будемо вчитися, як комфортно пройти вагітність, легко народити здорового малюка, любити і доглядати за ним.

Титульним партнером заходу вже традиційно стала зразкова клініка Into-Sana. Дякуємо за підтримку і чудові подарунки нашим гостям!

12 вересня «Бранч для майбутніх батьків»

 

Програма «Бранч для майбутніх батьків»

Вас чекають лекції досвідчених лікарів, відповіді на хвилюючі питання, пакет подарунків кожному, ярмарок для знайомства з товарами і брендами, стильні фото з животиком на пам’ять, а ще обід в ресторані Orly.

12 вересня «Бранч для майбутніх батьків»

Які будуть лекції:

10:05 — 10:45 – Акушер-гінеколог Into-Sana Людмила Курило — «Комфортна вагітність»

10:45 — 11:25 – Олена Трандафілова — лікар акушер-гінеколог Into-Sana – «Перший рік після пологів: фізіологічні зміни в організмі жінки, лактація, харчування і спорт»

11:25 — 12:05 – Педіатр вищої категорії, к.м.н. Into-Sana Анна Гнилоскуренко — «Перший рік життя. Здорова дитина – щасливі батьки»

12:10 — 13:00 – Адвокат, бізнес-партнер практики сімейного права Juscutum Таїсія Білоцька – «Я хочу знати раніше: права вагітних, права в пологах і батьків»

13:00 — 14:00 – Обід в ресторані Orly

14:00 — 14:40 – Лікар акушер-гінеколог Сорокіна Анна, спікер Euro Lifecare — «Роль біонутрієнтів при плануванні вагітності, в період вагітності і при годуванні»

14:40 — 15:20 – К.м.н, дитячий лікар-невролог, головний лікар дитячого відділення Медичного центру Берсенєва Кулик Владислава — «Значення дитячого невролога для гармонійного розвитку дитини в перший рік жіття»

15:20 — 16:00 – Фізичний терапевт, професійний тренер, реабілітолог Марина Ярош — «Фізична активність під час вагітності і після пологів»

16:00 — 16:40 – Керівник категорії «Дитяче харчування» у Goodwine, спеціаліст по закупках та категорійному менеджменті з 10-річним стажем П’ятницька Юлія – «Вибір адаптованої суміші для змішаного чи штучного вигодовування – читаємо етикетки та розбираємося у виробничих та законодавчих стандартах».

16:40 — 17:20 – Експерти дитячого транспорту Kidsline Ольга та Максим Малецькі — «Вибір першого транспорту. Гаджети для мами і малюка»

17:20 — 18:00 – Експерт компанії Eco bambino Салтан Ольга – «Чи потрібне автокрісло для новонародженого»

12 вересня «Бранч для майбутніх батьків»

Що ще тебе чекає?

Після реєстрації і до початку заходу ти зможеш прогулятися по ярмарку, де будуть представлені іграшки, одяг, гаджети, аксесуари і ще багато чого корисного для батьків і малюка. Також ти покатаєш найсучасніші коляски, зробиш фото на згадку в красивій фотозоні, отримаєш без перебільшень великий пакет подарунків від наших партнерів Into-Sana, Kidsline, Kiddisvit, Fitnes with Baby, та інших, а ще візьмеш участь в розіграші корисних подарунків від наших партнерів. Тож чекаємо на тебе з чоловіком чи майбутньою бабусею, з тим, хто буде допомогати тобі доглядати за малюком.

Детально, які подарунки отримають всі гості Бранчу можна прочитати тут, про подарунки, які ми розіграємо між всіма гостями, читайте тут.

12 вересня «Бранч для майбутніх батьків»

Нагадаємо, що квиток на Бранч ти можеш додарувати своїй подрузі, яка планує чи вже чекає на малюка. Знання – це чудовий подарунок, набагато корисніший за іграшки і одяг, з якого дитина дуже швидко виросте.

Як було в минулі рази, дивись тут, тут або відео тут.

12 вересня «Бранч для майбутніх батьків»

Квиток на 1 людину – 750 грн
Для замовлення пиши на пошту mamaslet@gmail.com «Бранч»!

12 вересня
9:00-18:00
Ресторан Орлі
бул. Вацлава Гавела, 9в

12 вересня «Бранч для майбутніх батьків»

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх