6 Зоотрополісів на різний смак та вік — дитячі розвиткові додатки з тваринками

f1e67c20a731efe4119c74c149cec19d

Діти дуже люблять тварин. Ще змалку, часто просять відвезти їх у зоопарк, щоб побачити, як вони виглядають, почути їхній голос. Спілкування з природою вживу незамінне. А мобільні програми можуть бути додатковим бонусом. Я рекомендую якісні, перевірені програми для дитячого розвитку, які дітям подобаються, а батькам допомагають знайомити дітей з світом природи. Після того, як ви відвідали Зоотрополіс від Мамаслет, цікаво побачити тваринок у різних середовищах і поговорити, побавитися вдома.

1. Хто у горах?

Вікова категорія: від 1 до 3 років

Мова: українська, є аналогічні додатки англійською та російською мовами.

Що вивчає: вигляд тварин, їхні назви та голоси; елементи лічби; що смакує різним звірятам. Тут дітки вчаться логічно відповідати на запитання. Подання матеріалу у формі гри-діалогу між мамою та дитиною сприяє реальній взаємодії батьків і дітей. А веселі анімації рухомих та озвучених персонажів просто створюють добрий настрій.

Гра доступна на App Store, Google Play, Windows Phone, історія “Хто у горах” у вільному доступі, додаткові міні-ігри платні.

А ще можна безкоштовно завантажити Нравки – різноманітні творчі завдання для малюків з персонажами нашої гри.

Видавець: Nravo Kids.

2. Peekaboo: Ladybird Baby Touch

Вікова категорія: від 2 до 5 років

Мова: англійська

Що вивчає: тваринок з різних середовищ: ферма, море, дика місцевість і навіть світ техніки. Всі тематики разом гарно поєднуються. Плавні переходи дозволяють легко переключатися з однієї теми на іншу. Діти натискають на тваринку і чують її голос.

Гра цікава, як для тих дітей, то ще не бачив тварин, так і тих, хто їх добре знає. Логічні завдання та знайомство з цифрами досить просто включені в різні блоки гри.

Гру можна купити на Google Play та App Store.

Видавець: Penguin Books

3. Mini-U: ZOO 3-in- 1

Вікова категорія: від 5 років і вище

Мова: англійська

Що вивчає: Дізнаватися назви літер з тваринками значно цікавіше. Всередині програми є 60 ігрових карток, проілюстрованих тваринами та літерами. Окрім звичних тварин тут є медузи, тритони, хамелеони. В кожній картці є смішна анімація.

Перевірка знань дитини з алфавіту проходить у формі тесту-гри. Так і засвоюється інформація, і саме навчання сприймається легко і просто.

Гру можна безкоштовно завантажити на App Store і докупити повні версії, а на андроїді безкоштовно є одна з трьох ігор Mini-U: ZOO Abracadabra.

Видавець: PopAppFactory

4. Балакаюча абетка

Вікова категорія: до 7 років

Мова: українська

Що вивчає: Фантастично красива пластилінова абетка. Кумедні анімації та персонажі розважають малюка, поки він в природній спосіб вивчає літери та цілі слова, вчиться писати власне ім’я, запам’ятовує веселу пісеньку про абетку.

Гру можна купити на App Store та Google Play.

Видавець: HEY CLAY

5.Who lives here?Animal tails

Вікова категорія: від 2 до 5 років

Мова: англійська

Що вивчає: Гра про те, хто де живе, дозволяє маленьким дітям вивчати цікаві місця, звуки і слова для називання тварин з усього світу.

Тут можна побувати в 10-ти унікальних місцях: на фермі, в африканській савані, в океані, у джунглях, в місті, у лісі, на північному полюсі, на річці та в глибинці австралійської пустелі. У грі є 30 тварин, в тому числі кит, лисиця, свиня, мавпа і білий ведмідь.

Гру можна придбати на App Store

Видавець: Penguin Random House Australia

6.Fiete Kinder Zoo

Вікова категорія: від 4 років

Мова: англійська

Що вивчає: Це дуже подобається усім, бо звірів намалювали і озвучили діти. Разом з моряком Фієте можна потрапити у великий зоопарк з дуже оригінальними тваринками.

У кожного жителя є своє оригінальне, придумане авторами, ім’я. Крім того, що гра розвиває уяву, вона дуже добре стимулює створювати щось своє.

Гру можна завантажити на Google Play та App Store

 Видавець: Ahoiii Entertainment