Дистанційна школа Dar School. Як виглядає освіта майбутнього

Дистанційна школа Dar School. Як виглядає освіта майбутнього

Школа майбутнього – яка вона? У нас є однозначна відповідь на це питання. Це місце, де створені всі умови, щоб дитина розкрилася, полюбила вчитися, навчилася існувати в соціумі. Головне в цьому всьому – знання. Важливо не тільки навчитися відрізняти синус від косинуса або грамотно писати, не менш відповідально дати дитині правильні знання, необхідні для побудови життя щасливої успішної особистості.

У 2020-2021 роках ставлення до школи стало особливим. Значення вчителя в житті дітей просто величезне, тому знайти школу, де твоя дитина буде не черговим учнем, а особистістю, таланти і вміння якої цінують – велика удача для батьків. Ще один прекрасний бенефіт – можливість навчатися в будь-якому місці, в будь-який час, не змінюючи при цьому ритм свого життя.

Дистанційна школа Dar School. Як виглядає освіта майбутнього

Продовжуючи тему корисності для батьків, розповідаємо про школу Dar School.

Що собою являє школа Dar School

Це сучасна ліцензована дистанційна школа для 8-11 класів, в якій діти розкривають свій потенціал і готуються до реального майбутнього. І це не на словах, а на практиці. Кожна дитина отримує свого ментора, який допомагає їй розвиватися і щодня зростати.

Освітні простори DAR school – це місце, де учні спілкуються, навчаються, отримують допомогу, відвідують різні лекції та семінари, опановують важливі вміння та навички для успішного життя.

Дистанційна школа Dar School. Як виглядає освіта майбутнього

Погодьтеся, завдання якісної освіти – не лише забезпечувати високий рівень знань, а й готувати до життя. Завдяки партнерству з венчурними фондами та компаніями, учні Dar School мають змогу проходити практику в умовах реального бізнесу. Для ваших дітей будуть доступні безкоштовні секції, курси та майстер-класи від керівників, бізнесменів, учених та успішних людей.

Чому батькам варто звернути увагу на Dar School?

– Всі учні отримують вільний графік навчання та повну незалежність від місця проживання. Тема надактуальна в карантинні роки. Більше не потрібно зі стресом піднімати дитину о 6:30 і бігти на 1 урок. Дитина отримає змогу навчатися в будь-який час, адже доступ до учбових матеріалів надається цілодобово. 

Дистанційна форма освіти ідеальна для дітей спортсменів, акторів, музикантів, тих, хто переїхав за кордон, але хоче отримати український атестат, чи кого не влаштовує державна освіта, або не вистачає менторства

Учні DAR SCHOOL навчаються на основі державної ліцензії. Тобто дитина отримає всі необхідні знання для успішного вступу до вищого навчального закладу і навіть набагато більше!

– У Dar School розроблена потужна платформа для дистанційного навчання. Вона має за масштабом космічні можливості:

 • доступ до навчальних ресурсів як з мобільних пристроїв, так і з ПК
 • наявність каталогу предметів кожного учня
 • 24/7 доступ до підручників та інших навчальних матеріалів
 • відеоуроки з поясненнями вчителів
 • можливість підтримувати комунікацію з класом
 • календар з дедлайнами на виконання завдань з кожного предмету
 • розподіл на групи для урізноманітнення видів роботи під час навчання
 • персональна сторінка батьків для контролю успішності дитини

Дистанційна школа Dar School. Як виглядає освіта майбутнього

– До кожного учня закріплюється свій ментор, який допомагає в процесі навчання. Ментор контактує з учителями, учнями та їх батьками, контролює успішність, допомагає з домашнім завданням та просто підтримує та мотивує учнів.

– Учні школи отримають доступ до таких майстер-класів: 

 • Product design and development
 • Customer development
 • Design thinking
 • Маркетинг та продажі
 • Мистецтво та живопис
 • Каліграфія

— В школі є спеціально орієнтовані курси на ЗНО, ДПА, профорієнтацію, психологію, веб-дизайн і програмування. Це не класика звичайної державної школи, а підготовка реально важливих скілів, які потрібні професіоналу, щоб знайти достойну роботу в майбутньому. В Dar School піклуються про те, де буде дитина після школи і як допомогти їй з вибором професії, вузу.

Чудово, що зараз кожен з нас має змогу обрати найкращий вид навчання для своєї дитини. Де комфортно, цікаво, прийнятний для нас рівень знань, де зручно. А головне, де дитина дійсно полюбить процес навчання, а це 100% позитивно відобразиться на її майбутньому, та на суспільстві загалом. То ж вперед до знань!

Більше інформації про школу Dar School на сайті та в соціальних мережах:

https://dar.school/
https://www.facebook.com/DARSCHOOLUA
https://www.instagram.com/dar_school

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх