Новий навчальний рік в «Інноваційному ліцеї «I-School»

Новий навчальний рік в «Інноваційному ліцеї «I-School»

Якісна освіта — це база, на основі якої тримається успішне майбутнє дитини та всієї країни. Цінність знань, отриманих від небайдужих і люблячих вчителів, шкільне життя пліч-о-пліч з друзями та головне – переваги фізичного знаходження в школі. Це все надважливі складові, які сформують свідому, інтелектуальну та емпатичну людину, особистість. 

Новий навчальний рік в «Інноваційному ліцеї «I-School»

Мамазліт продовжує знайомити Вас з хорошими школами Києва. Сьогодні ми розкажемо про інноваційний ліцей повного дня «I-School». Це освітній простір для розвитку усієї родини, де знання та виховання надаються на найвищому рівні – «під ключ». 

Концепт ліцею – «Робимо дітей щасливими та змінюємо світ на краще!», і він працює. Як? Розповідаємо далі.

Новий навчальний рік в «Інноваційному ліцеї «I-School»

Для кого ліцей «I-School»

Зараз наша країна перебуває в стані війни. На жаль, багато сімей з дітьми вимушено переїхали в Київ. Їх позбавили рідної домівки та звичного комфортного життя. Звісно, діти перебувають в стресі, і місія кожної свідомої людини, повернути комфорт в житті цих дітей.

Директор «Інноваційного ліцею «I-School» Роман Чемериський наголошує, що в його освітньому просторі будуть щиро раді бачити як киян, так і дітей з сімей вимушених переселенців.

Новий навчальний рік в «Інноваційному ліцеї «I-School»

Ліцей «I-School» пропонує маленьким українцям сучасну комфортну школу в Києві. Сюди захочеться ходити кожного дня, не тому, що так потрібно, а тому, що уроки цікаві та «без води», вчителі уважні та розуміючі. А ще в ліцеї смачні обіди, велика зелена зона для відпочинку, «здорова» атмосфера, яка спонукає творити-вчитися-діяти-зростати. Де все не для ідеальної картинки, а просто так круто і є!

Новий навчальний рік в «Інноваційному ліцеї «I-School»

А ще для батьків відмітимо, що в «Інноваційному ліцеї «I-School» безпечно, відбувається постійний контроль за ментальним і фізичним здоровʼям дітей, їх розвитком і вподобаннями.

Новий навчальний рік в «Інноваційному ліцеї «I-School»

Ліцей «I-School» подбає про освіту учнів 1-11 класів з 8:00 до 19:00. Тут поєднуються інноваційні методики навчання з триразовим харчуванням і студіями за інтересами, які учні відвідують з 15:00 до 18:00. Оберіг для середньої і старшої школи від незрозумілих ситуацій – бути зайнятим, і це працює.

А от для маленьких діє дитсадок «I-Kids», куди беруть від 3 років. Тож і маленькі, і старші діти родини можуть отримувати знання в одному навчальному закладі. Це зручно, значно економить час та ресурси батьків.

Новий навчальний рік в «Інноваційному ліцеї «I-School»

Чому Вам сподобається «I-School»

Інноваційний ліцей «I-School» плекає індивідуальність кожної дитини та створює необхідні умови, щоб дитина розвивалась в інтелектуальному, творчому, фізичному та моральному напрямі. Це школа БЕЗ домашніх завдань з індивідуальною освітньою траєкторією для кожної дитини, а ще це  освітній простір для розвитку не тільки дітей, а й батьків.

Сильні сторони «I-School»:

Інноваційні підходи до навчання

У початковій школі навчання здійснюється за програмами «НУШ», «Росток» та «Інтелект України». У 5-7 класах – за програмами «Інтелект України» і «НУШ». З дошкільного віку впроваджується STEM-освіта (Science-Technology-Engineering-Mathematics). Крім того, педагоги використовують нейробіку для мозку і розвивають дизайн-мислення.

Ліцей також розвиває навички, необхідні для подальшого професійного життя: навчає TED-формату публічних виступів і здійснює ранню профорієнтацію із залученням представників бізнесу та практикою в компаніях. Крім того, у дитсадку «I-Kids» і ліцеї «I-School» поглиблене вивчення англійської: щоденні заняття, speaking club з носіями мови та двомовне викладання окремих предметів.

Ліцеїсти є постійними призерами олімпіад, конкурсів, змагань, фестивалів та науково-дослідних робіт МАН України. У 2021-2022 н.р. учні здобули понад 90 призових місць в онлайн-олімпіадах. З них 5 призових місць на ХХІІ Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика, 7 місць на Всеукраїнських предметних олімпіадах на різних етапах, 4 призові місця на конкурсі-захисті МАН України та призове місце в конкурсі мобільної робототехніки «World Skills».

Новий навчальний рік в «Інноваційному ліцеї «I-School»

Індивідуальний підхід

У кожному класі до 18 учнів, при цьому клас поділяється на підгрупи з окремих дисциплін. Усі учні виконують домашні завдання у ліцеї під супроводом асистента. Якщо дитині щось незрозуміло – вчителі-предметники проводять щоденні консультації та індивідуальні заняття з учнем. Крім того, «I-School» забезпечує дітей усім необхідним: підручники, матеріали для творчої діяльності, індивідуальна шафка та інші необхідні меблі.

Студії за інтересами

Ліцей «I-School» має студії природничо-математичного, технологічного, спортивно-оздоровчого та мистецького напрямку. В студіях регулярно проводяться майстер-класи, тренінги, диспути, змагання, турніри, виставки та презентації. Щоденно з 15:00 до 18:00 ваша дитина може відвідати дві-три студії за власним вибором.

Новий навчальний рік в «Інноваційному ліцеї «I-School»

Медичний та психологічний супровід

Протягом всього дня дітей супроводжує медичний працівник. Ліцей «I-School» також забезпечує психологічний супровід: групові та індивідуальні заняття, «години психолога», консультації дітей та батьків, а також заняття з логопедом.

ʼРозвинена інфраструктура

Ліцей «I-School» має закриту зелену територію площею у 2 гектари з охороною, цілодобовим відеонаглядом і електронно-картковою пропускною системою. На території є баскетбольне, волейбольне та футбольне поля, а у підвалі закладу розташоване тимчасове укриття. Крім того, в «Інноваційному ліцеї «I-School» є майстерня творчості та дизайну, дві STEM-лабораторії, які забезпечують інтегрований підхід до фізики, хімії, інформатики, географії, біології та технологій,. Усі класи з мультимедійним обладнанням, медичний кабінет, а також власний харчоблок для приготування їжі та їдальня.

ʼВласний шеф-кухар

Батькам не потрібно турбуватись про харчування дитини. Ліцей «I-School» пропонує збалансоване здорове 5-разове харчування для дітей садочка та 3-разове харчування для ліцеїстів у просторій столовій та власному кафе з обслуговуванням. За потреби ви можете обрати вегетаріанське та дієтичне меню з урахуванням особливостей здоров’я дітей.

«Для нас важливо не тільки забезпечувати навчання, розвиток і комфорт для учнів, а й активно комунікувати з батьками. Школа працює в офлайн режимі, усе необхідне для цього ми маємо. Проводимо регулярні зустрічі та тренінги з нашими педагогами та психологами у батьківському клубі на базі ліцею.», – каже директор Роман Чемериський.

Новий навчальний рік в «Інноваційному ліцеї «I-School»

Вступ до ліцею «I-School»

Розпочніть новий навчальний рік разом з «I-School»!
Ми щиро рекомендуємо не зволікати, і вже зараз заповнити анкету, щоб записатися в цей справді інноваційний ліцей. Місця обмежені!

Етапи вступу до ліцею:

  • Заповнення анкети (після цього менеджер зателефонує вам протягом доби для узгодження часу зустрічі);
  • Знайомство з ліцеєм, директором або куратором класу;
  • Зустріч дитини та батьків з психологом: діагностика на готовність дитини до навчання і рекомендації щодо вибору програми навчання;
  • Підтвердження рівня знань для учнів 2-11 класів (українська та англійська мови, математика). Успішним проходженням вступного тестування вважається достатній рівень знань;
  • Зарахування до складу учнів і подання документів.

Є речі, які не залежать від нас, проте якісна освіта для дитини поруч з Вами, потрібно просто наважитись на цей крок. Вчителі, ментори, психологи, медсестри та вся професійна команда ліцею працюють кожного дня, щоб Ваша дитина отримала високий рівень сучасної освіти в Києві. І саме ці знання розвинуть її цікавість до навколишнього світу, гуртки займуть вільний час, а дружба подарує щасливе дитинство, на яке заслуговує абсолютно кожна дитина!

Контакти:

Телефон – +38(093)320-20-30
Сайт – https://i-school.kiev.ua/
TilTok – www.tiktok.com/@ischool.kyiv
Instagram – www.instagram.com/ischool.kyiv/

Пролистать наверх