Big Fish Academy – самий англійський простір в Україні

Big Fish Academy – самий англійський простір в Україні

Літній табір – це маленьке життя, захоплююча пригода та досвід, який дозволить дитині розкрити таланти, показати своє Я, пізнати нове. Краще за крутий літній табір може бути тільки англомовний літній табір :), бо до всіх очевидних плюсів додається ще й супер важливий навик – вивчення іноземної мови. 

Що додати? Англійська мова – це не просто необхідність в наш час, це must have, база, основа, яка створить прекрасний початок щасливого та комфортного майбутнього для дитини. 

Big Fish Academy – самий англійський простір в Україні

Отже, даємо супер корисну наводку для всіх батьків! Розповідаємо про простір розвитку життєвих компетенцій та формування особистості – Big Fish Academy. 

Big Fish Academy – що це?

Big Fish Academy – це перший британський табір, який був створений в Україні у 2009 році в партнерстві з британською компанією EAC. Тому в основі таборів – британські стандарти навчання англійської мови та проведення літніх мовних таборів. У Big Fish Ви знайдете мовні табори для дітей та підлітків різного віку і з різною інтенсивністю вивчення англійської мови.

Big Fish Academy – простір, де діти знаходять себе. Тут кемпери вчаться новому і розвивають свій потенціал. Кожен вибирає, в чому він хоче стати краще: хтось вчиться грати в футбол чи танцює брейкданс. Хтось вивчає ораторське мистецтво, вчиться розбиратися в маркетингу і бізнесі. 

Діти приміряють на себе навички та професії, які визначають їх майбутнє. Реалізують себе в цікавих проєктах. Щорічно створюють 40+ соціально важливих проєктів. Кемпери самостійно розробляють концепт і втілюють його в життя. Іграшка для сліпих дітей, кишенькова метеостанція, музична урна, яка вчить сортувати сміття – це лише деякі з проєктів.

Філософія та цінності Big Fish Academy

Філософія Big Fish Academy базується на 5 цінностях. Вони допомагають вибудувати саме ту атмосферу і наповнення, заради яких діти хочуть знову і знову повертатися в кемп.

Big Fish Academy вчать дітей змінювати світ, починаючи з себе. Від самого початку і до сьогодення в кемпі вчать спрямовувати всю свою діяльність на великі цілі:

Будь собою і поважай інших

Самовираження – один із ключових принципів Big Fish Academy. Тут раді будь-яким родзинкам – від кольорового волосся до сироїдіння і збирання краплинок роси. Ми всі різні і в цьому наша сила!

Веселися!

Шлях до серця дитини лежить через… гру та сміх! Тут почуття гумору вплетено в кожну мить. Директор зустрічає дітей верхи на єдинорозі та проводить змагання в рекордах Гіннеса.

Англійська як повітря

Разом з native-speakers діти пізнають англійську, влаштовуючи змагання лицарів Середньовіччя або за приготуванням apple pie. English here, there, and everywhere!

Big Fish Academy – підтримка і мотивація.

В кемпі знають, що діти прагнутимуть до пізнання лише тоді, коли перед очима в них будуть значущі дорослі, приклад яких хотілось би наслідувати. Саме так тут ставляться до кожного кемпера.

Life-long-learning

В Big Fish Academy дотримуються концепції life-long-learning – правила невгамовного вивчення себе і світу. «Ані дня без відкриття! Шлях і є нагорода!» – скандують «бувалі» кемпери на початку нової зміни. Для цього в розпорядженні дітей безліч інструментів.

Найкраща альтернатива таборам за кордоном.

Місія Big Fish Academy – виховати покоління дітей-творців свого життя, фанатів life-long-learning, які готові брати відповідальність за своє життя і змінювати цей світ, починаючи з себе

Big Fish Academy – самий англійський простір в Україні

Самий англійський простір в Україні

В Big Fish Academy:

 • Діти вивчають англійську мову по технології CLIL. Суть цієї технології в тому, щоб вивчати мову не тільки на уроках англійської, а й використовувати її як засіб для пізнання світу. Кемпери спілкуються англійською цілий день: займаючись проєктною роботою, під час вечірніх активностей, граючи в футбол, купаючись в басейні, роблячи зарядку.
 • Native-speakers з різних країн світу. В DEC camp працюють різнобічні та яскраві native-speakers з Великобританії, Ірландії, Америки, Австралії та інших країн. Вони не просто навчають дітей, а швидко становляться друзями та провідниками до знань для кемперів. Цікаві особистості, біографії, хобі, досягнення, подорожі – спілкуючись з ними, діти закохуються в англійську.
 • Англійська як стиль життя. Завдяки тому, що діти регулярно спілкуються англійською, вони руйнують психологічний бар’єр і починають швидко прогресувати у вивченні мови. Часто батьки кемперів кажуть, що дитина за тиждень зробила більший прорив, ніж за рік вивчення англійської у школі.

Big Fish Academy – самий англійський простір в Україні

Програми для дітей на 2023 рік

Big Fish Academyце дійсно класний і всесторонньо продуманий простір для розвитку та відпочинку дитини. Ось які програми пропонують дітям цьогоріч. Пропонуємо уважно прочитати.

«Досліджуй. Навчайся. Розважайся» – головний девіз літніх таборів Big Fish Academy.

📣 Мигове. English and Project

Дитячий відпочинок за 10 км від Румунії!

Англомовний табір у Карпатах – місце, де діти вчаться змінювати світ, починаючи з себе.

 • Відпочинок на свіжому повітрі в мальовничому Мигово
 • Облаштовані укриття з декількома входами/виходами, запасами води, снеків та настільних ігор
 • 30 годин уроків англійської з носіями мови та українськими викладачами (Англійська з носіями мови та 3 формати вивчення: академічна англійська, робота над проєктами та speaking club)
 • 20 годин роботи над соціально важливими проєктами

Для дітей 7-12:

Мініпроєкти в різних напрямках: кераміка, бізнес, робототехніка, 3D-принтинг та ін.

Для дітей 13-17:

Соціально важливі проєкти: постановка вистави за мотивами українського фольклору, організація івентів для всього табору, створення додатка «Вимірювач щастя» та ін.

 • 20 годин ігор та спорту на свіжому повітрі, а також похід у гори, рафтинг, скелелазіння, зіплайн та багато іншого
 • 5-ти разове харчування
 • 4-місні номери
 • c. Мигове, Чернівецька область
 • Облаштовані укриття з декількома входами/виходами, запасами води, снеків та настільних ігор

Вік: 7-17 років

✅ Вартість: 38 000 грн

✅ Дати:

02.07 – 14.07

16.07 – 28.07

30.07 – 11.08

Big Fish Academy – самий англійський простір в Україні

📣 Мигове. Activity drive

2 тижні серед мальовничої природи Карпат!

Вивчення англійської, походи в гори, навички виживання, катання на конях, спортивне орієнтування та безліч корисних активностей на свіжому повітрі.

Одна зміна в таборі – це:

 • 2 тижні на свіжому повітрі Карпат
 • 1,5 години уроків англійської щодня
 • 3 години спорту та активностей
 • 45 хвилин майстер-класів щодня

Табір в Карпатах для найактивніших дітей і підлітків!

Головна фішка табору – щодня нові пригоди – щодня новий спосіб для пізнання світу!

 • похід у гори
 • навички виживання
 • експерименти, дослідження світу та себе в ньому
 • катання на конях
 • змагання і квести («Захоплення прапору», міні-олімпіади для всього табору)
 • спортивне орієнтування
 • екскурсії Карпатами
 • низький і середній мотузковий курс, націлений на вміння працювати в команді, розвиток критичного мислення і вміння вирішувати проблеми
 • nакож в програмі: щоденні уроки англійської, майстер-класи та воркшопи, вечірні заходи

А ще:

—  5-ти разове харчування

— 4-місні номери

— c. Мигове, Чернівецька область

— Облаштовані укриття з декількома входами/виходами, запасами води, снеків та настільних ігор

Вік: 7-17 років

✅ Вартість: 28 000 грн

✅ Дати:

 • 02.07 – 14.07
 • 16.07 – 28.07
 • 30.07 – 11.08

Big Fish Academy – самий англійський простір в Україні

📣 Іспанія. Travelling camp in Spain

— 7 днів натхнення у Барселоні

— 3 дні на узбережжі Середземного моря в Коста-Дорада

— 3 дні посеред лісу та гір Монтсеррат

Просто ВАУ! Але це ще не все, під час подорожі діти:

 • вивчатимуть мистецтво, культуру та красу Іспанії
 • створять власні проєкти: онлайн сервіс для мандрівників, журнал про подорож у Монтсеррат або віртуальний тур Барселоною
 • відвідають цікаві екскурсії: міські квести та популярні місця Іспанії – Собор Святого Хреста і Святої Евлалії, катання на каяках у Коста-Дорада, походи у Монтсеррат та багато-БАГАТО іншого

✅ Вік: 10-17 років

✅ Вартість: 86 450 грн

✅ Дати: 25.07 – 07.08

 

📣 Профорієнтація

Сценарій ХХ століття «Школа – Університет – Робота» більше не працює. Зміни у світі призводять до швидкої зміни ринку праці, нові професії народжуються щодня, також багато професій застарівають.

Тому підліткам потрібна підтримка в орієнтації. У них має бути вміння розбиратися у світі професій, будувати освітню траєкторію та адаптуватись до нових і нових умов. І в Big Fish Academy є інструмент, який в цьому допоможе.

Big Fish Academy – самий англійський простір в Україні

Модуль 1

Нові підходи до вибору професії XXI століття. Дізнаємось про власні сфери інтересів, які тенденції важливо враховувати при обранні професії, працюємо з переконаннями, які заважають у виборі професії

Модуль 2

Зміна парадигми: від знань до навичок. Досліджуємо свої найбільш проявлені типи інтелектів, власні уміння та навички, вчимось складати резюме, шукаємо професії на стику своїх бажань та навичок

Модуль 3

Глобальні тренди та професії майбутнього. Вивчаємо тренди, які формують майбутнє та досліджуємо напрямки навчання, які цікаві саме мені, проходимо тести з профорієнтації

Модуль 4

Моя індивідуальна траєкторія розвитку. Дізнаємось як обрати професію майбутнього та про освітні тренди, зробимо інтелект карту «Моя професія» та план дій про те, що робити після тренінгу

Результат:

Курс дає дитині покроковий алгоритм, який дозволить прийняти більш виважене та усвідомлене рішення майбутньої професії та вибору університету.

Дати:

Модуль 1:  21 та 22 квітня

Модуль 2:  29 та 30 квітня

Модуль 3:  5 та 6 травня

Модуль 4:  12 та 13 травня

Вартість: 5 000 грн

Big Fish Academy – самий англійський простір в Україні

Більшість з нас в дитинстві були в таборі, і погодьтесь, що це були одні з найяскравіших емоцій за все життя! Ми розповіли про цікаве, безпечне та надзвичайно захоплююче місце, де Ваша дитина проведе щасливі канікули, і запам’ятає цей час на все життя.

Не вагаючись пишіть в Big Fish Academy, дізнавайтесь деталі та бронюйте участь!
Big Fish Academy – це набагато більше, ніж просто літній табір.

Посилання на соцмережі:

Пролистать наверх